Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Poradniki (/forum-Poradniki--11)
+--- Wątek: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a (/temat-Jak-dodawac-mapy-skiny-i-sprede-do-CS-a--12174)



Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - NoFe4R - 27-02-2014 23:44

Witam w tym poradniku opiszę wam jak dodawać mapy,skiny,i własnego spreya do cs.


1. Jak dodawać mapy.

Gdy pobierzemy wybrana przez nas mapke i chcemy ją dodać do naszego cs robimy tak:

- wchodzimy w folder cs.
- w przypadku non steama ----> cstrike/ maps i wklejamy mapke.

- w przypadku steama: ----> cstrike_polish/maps i wklejamy mapke. Jeżeli zrobimy tak jak opisałem to mapke napewno się dobrze wgra.

2. Jak dodawać skiny.

Skiny dodajemy w bardzo prosty sposób.

-Pobieramy wybranego przez nas skina.
-Wypakowujemy w cstrike lub cstrike-polish to zależy czy mamy steama czy nie i wklejamy do folderu models.

3. Jak dodać logo do cs.

Gdy zrobimy własne logo musimy wejść w program Half Life Logo Creator program można pobrać na chomikuj zawiera tylko 1mb.

- wchodzimy w HLC.
- klikamy open i klikamy na nasze logo.
- Gdy widzimy że nasze logo jest zbyt duże klikamy autosize.
- gdy chcemy zapisać nasze logo klikamy save it to--- następnie wybieramy folder cstrike---- plik zapisujemy jako: tempdecal.wad
- Gdy nasze logo znajduje się w folderze cstrike lub cstrike-polish klikamy: PPM--- właściwości i zaznaczamy tylko do odczytu.


Myślę że poradniki się komuś przydadzą za popełnione błędy przepraszam poradnik pisany na szybko.




RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Krrrrissu - 28-02-2014 08:31

już taki poradnik był więc nie wiem po co drugi
bez sensu zwykły spam


RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - xsardas™ - 28-02-2014 13:54

Kolejny poradnik skopiowany to jeszcze więcej warnu... po co to robiłeś poczytaj sobie regulamin
Link skąd to masz: http://cs-maniak.pl/index.php?/topic/2946-poradnik-jak-dodawac-mapyskiny-i-sprede-do-csa/


RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Tro3ek (250 fps) - 28-02-2014 13:57

Jak dla mnie sprawa oczywista z tym jest, poradnik mało przydatny


RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Obey138 - 28-02-2014 19:13

Do kosza i warn
Google to nie źródło informacji, tylko konkretna strona z której to skopiowałeś


RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Sprytny :) - 28-02-2014 21:25

Czemu on jeszcze nie dostał 100% warna za to kopiowanie i spamowanie ? I taki ktoś startował na moda i już wiesz czemu byłem na nie


RE: Jak dodawać mapy,skiny i sprede do CS'a - Gajetan - 01-03-2014 17:01

Lipa nie umiesz sam zrobić poradnika to się do tego nie zabieraj ;) a tylko kopiujesz