Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
RE: Podanie Mendrzec o J@ DR - From #12523 - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: RE: Podanie Mendrzec o J@ DR - From #12523 (/temat-RE-Podanie-Mendrzec-o-J-DR-From-12523--12536)



RE: Podanie Mendrzec o J@ DR - Mendrzec - 02-04-2014 15:40

(02-04-2014 12:45):: Bl00wn4P :: napisał(a):  hmm ciężka z Tobą jest sprawa..
Twoje zachowanie jest bardzo zmienne, bardzo zepsułeś sobie opinie z tym mikrofonem.. Ale myślę, że można o tym zapomnieć gdyż twoje zachowanie się trochę już poprawiło i uspokoiłeś się z tym błaznowaniem..
Po tygodniu nowe podanie? nie za szybko trochę? Myślę, że tak.
Strasznie dużo jest minusów dla Ciebie, takich jak
-wiek 14lat, jak na admina takiego serwera jest to bardzo mało, gdyż serwer jest jednym z najlepszych w Pl tak mi się wydaje i trochę psuje to opinie o nim, że same dzieci..
-brak steam (chociaż na Dr nie bardzo przydatny)
-twoje głupie zachowanie na serwerze, które jak wspomniałem się poprawiło ale kto wie na jak długo
-łamiesz regulamin, nie do końca wydaje mi się, że go znasz.. Radzę się z nim lepiej zapoznać
- i inne..

po wypowiedzi DiKeya w twoim poprzednim podaniu wątpię, że da Ci szanse lecz może zmieni zdanie..

"wypoce" jeszcze te plusy..:
+ duża aktywność na Dr
+ dofinansowanie
+ jak chcesz to potrafisz się ogarnąć przy obecności admina przynajmniej

nadeszła chwila by wyrazić swój głos a mianowicie...

jestem

na

tak
dlaczego? Każdy ma takie chwile do których nie chce wracać tak było i z nim, zauważyłem poprawe a aktywny admin się przyda na serwerze, tylko nie dawał bym mu odrazu wszystkich flag i sprawdził jego znajomość regulaminu np. na ts..
Pamiętaj, twoje zachowanie na serwerze dużo o Tobie mówi więc radzę się zachowywać porządnie i z kulturą.

(takie moje wypracowanie)


Pozdrawiam

(02-04-2014 14:59)Mefiu napisał(a):  Nawet, gdy jeszcze ja miałem admina to zachowywałeś się jak kretyn.
Byłem raz na serwerze (chyba od "roku" &D) i też zachowywałeś się jak idiota.
OLBBBBBRZYMIE NIE
Nie drę się :)