Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Ogarnięcie tego wszystkiego. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+--- Wątek: Ogarnięcie tego wszystkiego. (/temat-Ogarniecie-tego-wszystkiego--13391)

Strony: 1 2


Ogarnięcie tego wszystkiego. - Neo - 11-06-2014 22:36

Patrzcie co tu się dzieje. DR pełny a reszta serwerów? Pustki totalne. DD2 wyłączony (akurat teraz), Speed Painting też. Każdy odchodzi, tylko ten DR się trzyma. Ekipa forum/serwerów powinna znaleźć te 2-3h dziennie i ogarnąć to co się dzieje, bo z dnia na dzień coraz gorzej. Prawie że pokochałem tą sieć (znalazłem ją przypadkowo xD), ale to co się teraz dzieje jest nie do pomyślenia. @❖ DiKey masz taki zarobek z vipów (bo widać że masz bo vipów dużo jest na DR), weź przeznacz ~25zł/mc na reklamę, a na pewno to jakoś ściągnie graczy, jeśli bym miał jakieś profity z tego mógłbym robić dziennie 500 reklam na forach :)



PS. Nie zniosłem tego co tutaj się dzieje to musiałem to napisać :).


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - ZaQ - 11-06-2014 22:38

Ja to dusze w sobie od 2 miechów, ale jakoś wiele nie przychodzi mi na myśl co moge zrobić &D Mam pare pomysłów, ale albo mnie odwołują do innych &D albo mają jakies zastrzeżenia np.: ze ktoś nie ma złotówki na reklame &D. Szkoda gadać :)


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Neo - 11-06-2014 22:41

Jeśli tak problem z kasą mogę wyłożyć 100zł-200zł, ale muszę też mieć z tego profit :)

Ja to dusiłem od 2 tygodni, ale w końcu po kilku piwach wybuchłem xD


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Browar3D - 11-06-2014 22:50

ja tak samo jak ZaQ dusze w sobie zrobił bym coś no ale sam nie dam rady mogę po reklamować surfa gdy ktoś by mi napisał na PW mogę zrobić trochę reklam a surf nie wliczając DR nie jest taki cały czas pusty z nim da się coś zrobić bo czasem to nawet po 5 osób w ct i tero


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Admin - 11-06-2014 23:18

CO TO ZA BUNTY??!! BAN, KOSZ, KŁÓDKA, KONIEC TEMATU!!!!!!!1!!!!!!111111

A tak serio - ja mam zaliczenia, nie mam czasu. Ledwo odpisuję na PW, które nawet nie powinny do mnie trafić : Reklama za 25 PLN zapełni serwer na tydzień, po którym sytuacja wróci do tego co obserwujemy obecnie. Jedynie konkurs mógłby zatrzymać część graczy. Z kolei konkurs mógłby jedynie @▩ Kamil ogarnąć, ale znając życie gówno zrobi (bo przecież pół roku temu mówił, że nie ma czasu &D i pewnie już do niego Miśka przyjechała). Opiekunowie serwerów też niezbyt chętnie cokolwiek robią. Nowe mapki, RSy? Zapomnijcie troll


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Neo - 11-06-2014 23:29

Konkurs powiadasz? Mieliśmy rozmowę, ale nic nie wynikło. Daj mi pozwolenie na zorganizowanie konkursu gdzie wy zyskacie i ja :)


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Plpolak19 - 11-06-2014 23:32

Skoro Neo zobowiązuje się przeznaczyć pewną sumkę na reklamę, to w czym problem Dikey? troll Zabronisz mu? &D


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - ZaQ - 12-06-2014 07:14

@❖ DiKey sam sobie wybierasz ekipe więc teraz nie zwalaj na nich:) A skoro jesteś wodzem to pownienes być przykładem, a póki co przez sesje, nim nie jesteś :


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - KuYkeP - 12-06-2014 13:01

Opiekunowie to już wgl nie interesują się serwerami...
Ostatni raz opiekuna na serwerze widziałem z 5 dni temu i to była Fumcia a reszta to nikt.
Ja bym proponował sprawdzić aktywność adminów na wszystkich serwerach bo adminów jest pełno a z tego gra pare osób i poprostu odebrać im adminy i wgl.
Na wakacje też mogę przeznaczyć jakąś kaskę na Coda lub coś innego.
Dikey do roboty ! ;)


RE: Ogarnięcie tego wszystkiego. - Fuumcia. - 12-06-2014 13:17

Problem w tym, że wiele osób w tej chwili nie ma czasu, gdyż ogarniają oceny (jak np. ja)