Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pokemod - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Poradniki (/forum-Poradniki--11)
+--- Wątek: Pokemod (/temat-Pokemod--3926)



Pokemod - Mistrzunio1916 - 02-09-2011 09:01

[Obrazek: icon_minipost.gif]
Wysłany: 11-07-2009, 14:31
Poradnik Pokemod
[Obrazek: icon_quote.gif]


Przemiana Pokemonów

Spis:
I. Co to przemiana?
II. Na którym poziomie pokemon się przemienia??
III. Przemiana przez kamienie.
IV. Pokedex

Punkt I: Co to przemiana??
Przemiana jest to ewolucja pokemona w inną formę. Dostają one wtedy lepsze umiejętności.

Punkt II:Na którym pokemon się przemienia??
Poziomy są rożne. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniają się na 35lvl, a niektóre jak cztery pierwsze pokemony na 16lvl. Są też pokemony które się nie przemieniają. Więc nie dziw się jak osiągniesz 100lvl i pokemon będzie w tej samej formie(nie przemieni się)

Punkt III: Przemiana przez kamienie.
Niektóre pokemony można przemienić poprzez kamienie. Kamienie można kupić w PokeMart(patrz wyżej). Jest pięć rodzai kamieni:
1. Fire Stone - służy do przemiany ognistych pokemonów.
2. Life Stone - służy do przemiany roślinnych pokemonów.
3. Thunder Stone - służy do przemiany pokemonów elektrycznych.
4. Moon Stone - służy do przemiany pokemonów normalnych(o ile dobrze pamiętam)
5. Water Stone - służy do przemiany pokemonów wodnych.

Punkt IV: Pokedex
Jest to takie coś co bardzo pomaga w obczajeniu na którym lvl nasz pokemon się przemieni. Aby zobaczyć piszemy: pokedex nazwa pokemona np. pokedex Dratini. Dobra wszedłeś ale gdzie ten lvl?? A w takim fajnym nawiasie. Jeśli obok pokemona nie pisze poziomu to zanczy że się nie przemienia. Przykład: Electabuzz. Ale gdy pisze np. tak:
Dratini(35lvl)
Dragonair(55lvl)
Dragonite
To znaczy że na 35lvl Dratni zmienia się w Dragonaira, a ten na 55lvl w Dragonite ale to jest OSTATNIA przemiana tego pokemona!!

Dziękuje za przeczytanie tego nędznego poradnika mojego autorstwa.
Frajer Pompka

P.S. Wkrótce zamierzam opisać także moce pokemonów.

Moce Pokemonów


Spis:
I. Moce "pod binda"
II. Moce "bierne"
III. Moce "pod binda + nakierowanie"


Punkt I: Moce "pod binda"
Jest to moc którą możesz użyć w każdej chwili. Obojętnie czy masz celownik nakierowany na przeciwnika czy nie. Bind pod taką moc to: bind "klawisz" "+pokeskill". Przykładem jest Squirtle


Punkt II: Moce "bierne"
Jest to moc która nie podlega bindowi. Ta moc "towarzyszy" Ci zawsze. Przeważnie są to dodatkowe obrażenia etc. Przykładem jest Charmander. Jeśli pisze: This Pokemon is not Bind(czy jakoś tak. Nie jestem za super z anglika) to znaczy że mocy nie używa się poprzez binda!! Więc proszę nie spamować: Jak użyć mocy!!!!1111jedenjednejoneoneeinein


Punkt III: Moce "pod binda + nakierowanie"
Aby użyć tej mocy nie tylko trzeba wcisnąć binda ale także mieć celownik na przeciwniku. Tutaj niezbyt mogę się rozpisać bo nie za dużo wiem na ten temat. Przykładem jest: Haunter.

Łapanie Pokemonów Wg. Frajera Pompki

Spis:
I. Potrzebne rzeczy.
II. Łapanie pokemonów.
III. Zmiana pokemona.


Punkt I: Potrzebne rzeczy.
Najważniejszą rzeczą jest kupienie Pokeballa. Jak to zrobić znajdziesz wyżej.
Są 3 rodzaje Pokeballi.
1. PokeBall - Najsłabszy pokeball. Kosztuje 200$ i gdy go kupisz jest 20% szansy że złapiesz poka. O tym jak to zrobić niżej.
2. GreatBall - Średni pokeball. Kosztuje 600& i gdy kupisz jest 40% szansy że złapiesz poka. O tym jak to zrobić niżej.
3. UltraBall - Najlepszy pokeball. Kosztuje 1200$ i gdy go kupisz jest 70& szansy że złapiesz poka. O tym jak to zrobić niżej.


Punkt II: Łapanie pokemonów
Aby złapać pokemona musisz posiadać pokeballa i umiejętność zabijania przeciwnika(skilla xD ). Gdy zabijesz masz szanse że złapiesz poka. Zależy to od tego jaki masz pokeball.


Punkt III: Zmiana pokemona
Gdy już złapiesz pokemona to możesz je zmieniać. Komendą do zmiany jest "/go". Gdy to wpiszesz masz listę pokemonów. Wystarczy kliknąć którego chcesz wybrać.
poradnik skopiowany z:
http://fragarena.pl/poradniki-instrukcje-skrypty-do-cs-a/9611-poradnik-pokemod.html


RE: Pokemod - oPoK - 03-09-2011 07:56

nawet ładny poradnik ;) tylko szkoda ze skopiowany


RE: Pokemod - ShaDow. - 03-09-2011 09:01

On tylko umie kopiować poradniki, nawet moje i dawać na inne strony...


RE: Pokemod - Mistrzunio1916 - 03-09-2011 15:01

ShaDow jeden tylko Twój skopiowałem... Ty też kilka poradników kopiowałeś... Większość robiłem sam.


RE: Pokemod - ShaDow. - 03-09-2011 15:19

Ja też większość robiłem sam.. Dobrze że się chociaż przyznałeś że skopiowałeś bo mało ludzi się przyznaje.

P.S. Zboczyliśmy troszkę z tematu :D


RE: Pokemod - kubusieq - 03-09-2011 20:16

Ale poradniki umie wybierać :D


RE: Pokemod - BeBaDziK - 04-09-2011 04:59

Po co dajesz takie poradniki?
Zrób swój , a nie kopiuj i wklej.


RE: Pokemod - Mistrzunio1916 - 04-09-2011 09:31

Bebadzik 1 skopiowałem... Może komuś się przyda


RE: Pokemod - NeWBIE - 04-09-2011 12:49

Nie prościej było wziąść i swój napisać ?? swoimi zdaniami i dostałbyś pewnie 5x reputke, pozdro!