Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
zBots - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: zBots (/temat-zBots--8701)

Strony: 1 2


zBots - Słodki` ^^ - 08-01-2013 17:40

Siema mam taki problemik, a może pytanie? Mianowicie:

Pobrałem ZBOTY do CS'a poprawnie wszystko wgrałem i mam je normalnie wchodzę w New game odpalam i działa. Ta wersja zBots ma to do siebie, że są boty "inteligentne" i same tworzą sobie plan gry i ścieżki działania cytat ze stronki:

Cytat:ZBots - Jedne z najpopularniejszych botów przeznaczonych do counter-strike’a 1.6, uważane są przez wielu graczy za najlepsze ponieważ same tworzą waypointy oraz ścieżki działania!, dzięki temu będą one działać na każdej mapie. Można powiedzieć że z biegiem czasu same uczą się gry.

WAŻNE ! Normalną sprawą jest fakt iż przy pierwszym uruchomieniu botów na danej mapie ping wzrasta do sporych rozmiarów, spowodowane jest to skanowaniem mapy i zapisywaniem waypointów.

I teraz najważniejsze: Ile ma tych skanów być? Pisze, że po pierwszym uruchomieniu, a u mnie jest cały czas. Jak włączam mapkę i dodam bota to jest skan tnie się niemiłosiernie i jest ponowne połączenie z serwerem po czym jak dołączę do TT czy CT, bot dołączy i ponownie jest skan mapy i znów tnie i znów ponowne połączenie i takie trochę błędne koło się robi. I tu mam pytanie: Jak dużo tych skanów mapy będzie? Czy nie powinien być jeden skan i potem można by było normalnie grać? Czy musi ich być pierdyliard i dopiero potem można zacząć grę?
Bo nie czaję teraz.

Liczę na waszą pomoc plusiki już czekają. ;)


RE: zBots - xsardas™ - 08-01-2013 17:48

No jak ja pamiętam to ostatnio też tak miałem pobrałem dość inteligentne boty:P i na małych mapkach miałem 1 skan a na dużych nie chciało mi sie czekać bo było ich zbyt dużo z 5 albo więcej nawet


RE: zBots - Plpolak19 - 08-01-2013 17:56

Ja miałem dokładnie to samo ! To znaczy na takich mapkach jak fy_snow, de_dust2 czy fy_pool_day da się od razu grać, ale jak na przykład chce pograć na cs_italy czy inna to już co najwyżej se mogę w łeb strzelić. Zaczyna się ładowanie, kończy się, wywala mnie i znowu łączy z mapą i tak do usranej śmierci.

LosT
Rozwiązanie jest bardzo proste i logiczne : Miej gdzieś boty. Masz Coda, połączenie z innymi serwerami graj na nich, bo te, żebyś i nawet pozostawił na dzień kompa to i tak się to będzie robiło i w kółko i w kółko. Muszą je naprawić, bo wszędzie są one tak wgrane. Wyłącznie jakiś błąd przy wgrywaniu.

Pozdrawiam polak


RE: zBots - Słodki` ^^ - 08-01-2013 17:56

@xardas: Post nic nie wnoszący do tematu.. Spoko.
Problem w tym, że ja nawet na aim_map mam cały czas skan, skan, skan, skan i tak leci.
@polak: Czyli te boty są, że tak powiem kolokwialnie z dupy..? ;/
Jak ktoś coś wie jeszcze to proszę o pomoc.


RE: zBots - Plpolak19 - 08-01-2013 17:59


(08-01-2013 17:56)Prince LosT napisał(a):  @polak: Czyli te boty są, że tak powiem kolokwialnie z dupy..? ;/

Tak LosT, Pięknie to podsumowałeś i streściłeś. :)


RE: zBots - caclav - 08-01-2013 18:41

nie lepiej sobie pobrać cs'a już z gotowymi botami ??
http://chomikuj.pl/marci/Gry/Counter+Strike+1.6+Reloaded+non+steam


RE: zBots - Słodki` ^^ - 08-01-2013 19:10

Mam steam po co mi drugi CS? Specjalnie dla botów? Nie, nie chcę. Ja bym chciał te jakoś naprawić.


RE: zBots - Plpolak19 - 08-01-2013 19:31

Już Ci mówiłem LosT. Ludzkość nie zna na razie odpowiedzi czy jak by Ci tu pomóc. Graj na multi. Lepsze od botów. Ja też na początku się martwiłem, nie wiedziałem co zrobić, aż tu Farba polecił mi Wasz serwer 4Fun, tam znalazłem Coda i mam gdzieś te boty - mogą mnie pocałować. Co to łaskę mi robią, że chce ich użyć, pograć z nimi. A niech idą na szczaw, akurat mi na nich zależy :)

Pozdrawiam polak


RE: zBots - Gwiazdor - 08-01-2013 19:38

Taki mały off top zrobie, ale LosT, nawet najlepszy i najbardziej inteligentny bot, nie zastąpi Ci normalnego gracza, więc chyba najlepiej jest pograć z innymi ludźmi ; )
Ps. chyba, że oczywiście chcesz wypróbować tricki na jakichś mapach, typu skanowanie itp, to ok, wtedy to się przydaje.


RE: zBots - Farba - 08-01-2013 19:51

Lost najprawdopodobniej te skany to wina botow.
Ja zaraz wkleje tu link z botami pobranymi przeze mnie-ktore mam i ktore dzialaja mi w 100%. Oczywiscie po ich odpaleniu po pierwszej grze na mapie tez jest skan ale to tylko gdy grasz pierwszy raz na jakiejs mapie.