Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów (/temat-Azazel-vs-Gwiazdor-Pojedynek-snajperow--9150)

Strony: 1 2 3


Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Gwiazdor - 12-03-2013 17:18

Siemka!
Jak pewnie wiecie od dawna trwa spór między mną a Azazelem ( a także innymi graczami, którzy nas widzieli w akcji ) o to który jest lepszym snajperem i lepiej gra awp. Zawsze był z tym problem, ponieważ jeden miał wyższy lvl, drugi miał dobry perk i tak bez przerwy. Tym razem będzie inaczej. Spotykamy się z Azazelem dzisiaj o godz 23 na COD, wybraliśmy specjalnie taką godzinę, gdyż nikt o tej porze nie gra na serwie. Zasady są proste, każdy z nas będzie miał awp snajper jako perk - tzn, że jest to pojedynek "jednego strzału", kto pierwszy trafia wygrywa. Zagramy na mapie de_westwood i serdecznie zapraszamy wszystkich jako widzów. Prosiłbym o nie przeszkadzanie nam i nie dołączanie do gry, bo popsuje to fajne widowisko. Wszyskich chętnych mile widzimy w Spectators.
Screeny z tego pojedynku na pewno zostaną wrzucone. ( na nieszczęście dla Azazela xD )

DO ZOBACZENIA NA SERWIE!
Pozdrawiam,
Gwiazdor` fun


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Admin - 12-03-2013 17:23

Nagrajcie film ;x


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Nasir - 12-03-2013 17:33

Świetny pomysł! Chętnie popatrzę jak jeden z Was dostaje baty, bo naprawdę nie wiem kto jest lepszy :D


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - LoMo - 12-03-2013 17:42

Nagrajcie filmik i na YT :P


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - xsardas™ - 12-03-2013 18:00

No żal mi was a co zemną ja azka rozwalam i gwiazdka też ja też chce coś takiego bo ja was swoim myśliwym pocisne .

A tak serio azek jest od gwiazdka lepszy.


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Azazel3210 - 12-03-2013 18:08

Gwiazdor a jakie ty masz zamiar screeny wrzucić ? :D


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Gwiazdor - 12-03-2013 18:09

Ze statami na koniec :D


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Plpolak19 - 12-03-2013 18:14

Rozumiem o co Wam chodzi itp. ale to jest tak zwane " wywyższanie się ". Każdy wie, że jesteście dobrymi snajperami, ale nie musicie się tym tak szczycić :).
A tak po za tym to sądzę, że tego typu rozgrywka, niczego nie załatwi. Tutaj by potrzeba było z dwie mapy. Jeden z Was może mieć zły dzień.
Lepiej by było zrobić jakiś turniej snajperski, czy coś, bo tak to wybraliście się i tyle. Na naszym Codzie jest dużo innych dobrych snajperów. Wtedy pokażcie na co Was stać :D. Pomyślcie o tym :P.

Pozdrawiam
P.S.
Jakby co stawiam na Azka xD.


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Gwiazdor - 12-03-2013 18:19

Ale mnie nie interesuje pojedynek z nikim innym, Polak. Poza tym nie wywyższamy się, tylko piszemy, że będzie taki event i jak ktoś chce sobie popatrzeć to może wpaść na serwa. Uwierz, że jedna mapa nam starczy i żaden z nas nie będzie miał gorszego dnia, albo umiesz strzelać albo nie umiesz, proste.


RE: Azazel vs Gwiazdor - Pojedynek snajperów - Słodki` ^^ - 12-03-2013 18:20

Ooooo :D mam nadzieję, że net mi nie padnie :D Gwiazduś od zawsze według mnie the best! Co nie zmienia faktu, że Azek ciśnie. Życzę powodzenia obu stronom i podpisują się pod pomysłem aby nagrać film. Np: każdy z was niech na starcie wpisze w konsoli komendę do nagrywania demka :D

Pozdrawiam